Optický a teplotní detektor kouře

 
Akce Tip Efekt lupa
 

Autonomní detektor kouře se sirénou. Detektor kouře doporučujeme instalovat všude tam, kde hrozí riziko vniku požáru. Pracuje samostatně bez spolupráce se zabezpečovacím systémem.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 238 Kč bez DPH
288 Kč
Značka Balentes
Kategorie Detektory, čidla
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 
Napájení 9V baterie
Spotřeba 10uA, alarm 35mA
Výkon sirény 85dB

 

Nový detektor s pokrytím hlídaného prostoru až 80m2 plochy při instalované výšce 6-12m, při nižší instalační výšce 20m2. V případě, že plocha je větší instalujte více požárních detektorů. LED signalizace stavu, součástí detektoru je i vestavěná siréna pro vyhlášení poplachu v případě signalizace kouře a požáru. Autonomní opticko-kouřový požární detektor s vlastní napájecí baterií, vestavěnou výkonnou sirénou a LED signalizací. Optická detekce kouře je založena na principu vniknutí kouře do vyhodnocovací komůrky, která je prosvětlována IR diodou. Na přítomnost kouře reaguje detektor svitem LED diody a aktivací sirény. Teplotní senzor hlídá překročení mezní teploty v místnosti a v případě překročení nastavených limitů spouští sirénou poplach.

Napájení 9V baterie, spotřeba 10uA (alarm - 35mA), po vložení kvalitní alkalické baterie je její životnost cca. 1 rok, dodáváme se zkušební baterií a ta je u výrobku zdarma, citlivost 2,06%ft +/- 1,3, teplotní alarmová hranice  57°C, siréna 85dB/3m, pracovní teplota -10°C až 50°C. Detektor odpovídá normě ČSN EN 14 604.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář