Eleaf Mini iStick Grip 1050mAh s atomizérem - Černá

Kód: DX10
Akce Novinka
Značka: Eleaf
756 Kč 625 Kč bez DPH
Skladem (15 ks)

Mini iStick je drobnější a zjednodušená verze původního iSticku. Jeho délka je pouhých 52mm, což je perfektní rozměr do dlaně či k úschově do Vaší kapsy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mini iStick je drobnější a zjednodušená verze původního iSticku. Jeho délka je pouhých 52mm, což je perfektní rozměr do dlaně či k úschově do Vaší kapsy.
 
  • Navzdory svým malým rozměrům si zanechal slušnou kapacitu baterie a to 1050mAh.
  • Regulovatelné výstupní napětí nabízí hodnoty 3,3V - 5,0V s výkonem až 10W s manuálním přepínáním.
  • Nabíjení umožňuje micro USB vstup a na OLED displeji můžete sledovat stav nabití Vašeho gripu.
  • OLED displej je umístěn v horní části gripu, který Vám přináší informace o stavu nabití baterie, aktuálním napětí či délce potažení.

Chcete menší e-cigaretu než Eleaf iStick? Tak to můžete mít s novým Mini iStickem vyrobeným Eleafem. Je to menší kompaktnější verze Eleph iStick.
Mini iStick je o rozměrech asi 2/3 velikosti originálního iSticku měřícího pouze 52 mm (2.1 palce), původní iStick měří 75 mm. Šířka Mini je také o něco menší než originál na 23,5 mm s původním rozměrem 32,8 mm. Obě přístroje mají stejnou hloubku 21 mm.
Toto zařízení je dostatečně malé, aby mohlo být ukryto v ruce a snadno se nosí v kapse. 1050mah to je dost síly, aby vydržel nabitý ve dne i v noci.
Výkon Mini iSticku dosahuje maximálně 10 wattů, můžete nastavit výstupní výkon napěťový výstup od 3,3 do 5,0 voltů v přírůstcích o 0,1 voltů.
Konstrukce Mini iStick je velmi podobná originálním EleStick iStick. Strana zařízení má stále čtvercové tlačítko pro aktivaci při potažení a dvě tlačítka pro nastavení síly, Mini iStick má koncovku 510 na kterou můžete připojit i klasickou ego cigaretu. Přechodka je součástí balení. Displej je jednoduchá kulatá třímístná LED obrazovka, která dokáže zobrazit výstupní napětí, úroveň napájení baterie a dobu trvání. Jak vidíte, LED obrazovka a parametry zobrazení byly na Mini iStick trochu zjednodušeny.
Chcete-li zařízení nabíjet, použijte mini USB port, který se nachází na spodní části modu, stejně jako na originálním zařízení iStick. Nabíjení baterie Mini iStick trvá 1,5hod.

Obsah balení: kompletní (cigareta) náustek s vestavěnou baterií a atomizér, dobíjecí USB kabel, přechodku závitu 510 na eGo - )Lze tedy využívat jako baterii i ke klasické ego cigaretě)

Proměnné napětí od napětí 3,3 do 5,0
Maximální výstup 10 Watt
LED dioda zobrazuje sekundy, výdrž baterie a proudové napětí
Nabíjecí port mini USB (doba nabíjení 1,5 hodiny)
510 závitové připojení
Rozměry 23,5 mm x 52 mm x 21 mm
Barva: Černá

 Při nákupu online je možné odstoupit ve lhůtě 14-ti dnů od kupní smlouvy a zboží vrátit bez udání důvodů. V případě elektronických cigaret, náplní a příslušenství (typicky žhavících hlav a clearomizérů), které se prodávají v uzavřeném obalu, bohužel není možné vrátit zboží, které bylo z tohoto obalu vyjmuto / použito, a to z hygienických důvodů - dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář