Elektronická cigareta iStick TC60W kompletní sada

Kód: DX7
1 341 Kč 1 108 Kč bez DPH
Skladem (13 ks)
  • to je nejnovější MINI BOX MOD iStick TC 60W od značkového výrobce Eleaf-iSmoka umožňující jak běžné vapování (standardní odpory hlav až do 3.5ohm), tak sub-ohmvapování (nízké odpory hlav od 0.15ohm), tak i vapování s kontrolou (regulací) teplotyžhavení (spirálky) - tzv. TC mode

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní set včetně TC clearomizeru.
Nejmodernější funkce kontroly teploty žhavení (TC) 100-315°C...
Minimalistické rozměry 90x38x28mm...
Vyměnitelný bateriový článek 18650...
Nastavitelný výkon 1W-60W...
Kvalitní, velký LED displej...
Možnost opravdu nízkoodporového, sub-ohm vapování (již od 0.05ohm)...
Ochrana proti zkratu a přebití...
Kvalitní materiály a zpracování...
Micro USB port s možností nabíjení i vapování současně...
Odpružený středový kontakt (centr pin)...
Krásný, elegantní a ergonomický design...

... to je nejnovější MINI BOX MOD iStick TC 60W od značkového výrobce Eleaf-iSmoka umožňující jak běžné vapování (standardní odpory hlav až do 3.5ohm), tak sub-ohmvapování (nízké odpory hlav od 0.15ohm), tak i vapování s kontrolou (regulací) teplotyžhavení (spirálky) - tzv. TC mode (Temperature Control=kontrola teploty), a to za předpokladu použití niklových či titanových spirálek s odporem 0.05-1.0ohm.
"Box mod" je obecné označení pro specifický typ elektronické cigarety (resp. baterie), která svým tvarem připomínám krabičku (box=krabice, škatule). 

V balení naleznete m.j. rovnou i Sub-Ohm clearomizer Melo2, který TC režim podporuje, a Vy se tak můžete rovnou pustit do specifického vapingu s kontrolou teploty žhavení.

IStick umí pracovat ve dvou různých režimech podle toho, pro jaké účely jej chcete používat:

KLASICKÝ REŽIM VARIABILNÍHO VÝKONU (VW):

Jde o běžný režim, kdy si na iSticku nastavujete požadovanou hodnotu výstupního výkonu (P) v rozmezí 1-60W. Tento režim použijete v případě, že budete používat běžné cleromizery (resp. žhavící hlavy), které používají standardní kanthalovou spirálku, a to jak ty klasické s odporem až 3.5ohm, tak i ty nízkoodporové (sub-ohmové) s odporem od 0.15ohm

Variabilní výkon (P):

IStick disponuje nadstandardně vysokým výkonem až 60W, což umožňuje používání nízkoodporových (sub-ohmových) žhavících hlav. Použít však lze také běžné hlavy o odporu až 3.5ohm.
Nastavení požadovaného výkonu můžeme provádět sami pomocí kovových tlačítek "+" a "-", k dispozici je rozsah hodnot 1W-60W v krocích po 0.1W. Při podržení tlačítka pak dojde ke zrychlené volbě a aktuálně nastavená hodnota se samozřejmě zobrazuje na LED displeji.

Pro nejnižší odpor hlav je doporučeno použít nejvyšší výkon (60W). Pro vyšší odpory můžeme výkon adekvátně snižovat. Na iSticku nelze nastavit vyšší výkon, než ten maximálně možný vzhledem k odporu nasazené hlavy (např. pro odpor 2.4ohm je to cca 27W) viz. info dále.

Variabilní napětí (U), detekce odporu hlavy (R):
Výstupní napětí (jednotkou jsou Volty - V) přístroje nelze měnit uživatelem. 
Nastavení potřebných hodnot napětí si totiž Box Mod zajišťuje sám automaticky vzhledem k uživatelem nastavenému výkonu (P - viz. výše) a odporu (R) nasazeného clearomizeru (resp. jeho žhavící hlavy), který si iStick sám detekuje.
Veškeré vzájemné nastavení všech tří veličin (výkon+napětí+odpor) se řídí fyzikální rovnicí vyjadřující jejich vzájemný vztah:
P=U²/R 
Př.: Nastavíme-li si na Box Modu výkon 6W a použijeme hlavu s odporem 2.4ohm, iStick sám upraví napětí na hodnotu 3.79V.
Vyměníme-li následně hlavu za jinou s odporem 1.8ohm aniž bychom měnili výkon (stále je tedy nastaveno 6W), sníží iStick napětí na úroveň 3.28V.
Aktuální hodnoty všech tří veličin se opět zobrazují na LED displeji.


REŽIM KONTROLY TEPLOTY:

Jde o režim, kdy si na iSticku nastavujete požadovanou hodnotu teploty žhavení (T) v rozmezí 100-315°C (200-600°F). Spirálka Vašeho clearomizeru se tak během vapování rozžhaví vždy na tuto konstantní teplotu, čehož je dosaženo tím, že iStick neustále hlídá teplotu kolem spirálky a v daném okamžiku dodává pouze tolik výkonu, aby teplotu udržel na požadované úrovni. Během jednoho "šluku" se tak výstupní výkon neustále mění.

Tento režim využijete v případě, že budete používat speciální clearomizery (resp. žhavící hlavy), které jsou pro tento režim přímo určeny (bývají označeny jako "TC" - neboť běžný clearomizer s kanthalovou spirálkou kontrolu teploty nepodporuje. 
Je tedy potřeba použít clearomizery, které mají žhavící spirálku vyrobenu buď z niklu (Ni200), a nebo titanu.
Teplotu si můžete nechat zobrazovat buď ve stupních celsia (C) nebo ve stupních Fahrenheita (F).

Také v TC režimu umožňuje iStick nastavovat hodnoty výkonu, což se zdá být poněkud nelogické, ale není tomu tak. Právě díky výkonu spirálka dosahuje požadované teploty. Pokud je tedy výkon nastaven příliš nízko, spirálka se třeba ani dostatečně nerozžhaví a teploty nedosáhne. Čím výše pak výkon nastavíme, tím rychleji se spirálka rozžhaví a rychleji dosáhne žádané teploty (bude rychlejší "nástup"). Dále už si iStick výkon mění dle potřeby, ve skutečnosti jde tedy spíše o nastavení maximálního výkonu, nikoliv konstantního jako v režimu VW .

Výhodou vapování  s kontrolou teploty je skutečnost, že spirálka se nepřepaluje např. za situace, kdy je nedostatečně zásobena liquidem. Pokud by k tomu mělo dojít, iStick sníží výstupní výkon, čímž "pošle" do clearomizeru méně energie a spirálka tak bude žhavit méně. Pokud např. není vůbec přítomen liquid či je ho kriticky málo, zobrazí se na LCD displeji nápis "Temp Protection" (teplotní ochrana) a iStick nebude vůbec žhavit, čímž zabrání spálení spirálky "na sucho".
S úpravou výstupního výkonu souvisí také další výhoda, a sice úspora energie baterie, ke které dochází právě díky průběžnému snižování výkonu (a tím i množství energie, která z baterie do hlavy putuje). S kontrolou teploty Vám tak stejná baterie vydrží v provozu mnohem déle, než při klasickém Sub-Ohm vapování.
Navíc dochází rovněž k úspoře spotřebovaného liquidu.

Přehledný LCD displej s možností otočení textu:
Na displeji se zobrazují všechny potřebné hodnoty, jako je stav nabití baterie (ikona), výstupní výkon (W), výstupní napětí (V), teplota žhavení, odpor nasazeného clearomizeru (jednotka ohmu) a zvolený pracovní režim (Ni, Ti či W).

Text lze otočit "vzhůru nohama", čímž bude vyhovovat jak pravákům, tak také levákům.

Velkou výhodou iSticku je skutečnost, že používá bateriový článek typu 18650 (není součástí balení), který lze kdykoliv vyměnit za nový. V případě, že baterie časem vypoví službu, ztratí svou kapacitu apod., stačí ji jednoduše vyměnit a celý Box Mod je tak zase jako nový. Navíc si můžete zvolit baterii, která Vám nejlépe vyhovuje svou kapacitou či vlastnostmi.

Možnost zavěšení na krk:
Příjemnou "vychytávkou" iSticku je možnost jeho doplnění o jakoukoliv "šňůrku", s pomocí které jej můžete nosit např. na krku. K tomu slouží 2 otvory na boční straně.

Odpružený středový kontakt a nerez závit:

Velkým plusem tohoto Box Modu je jeho středový kontakt (centr pin), který spočívá na pružině a dokáže se tedy přizpůsobit jakémukoliv clearomizeru. 
Nehrozí proto, že by kontakty na sebe vzájemně nedolehly a zejména také nehrozí "zaražení" centr pinu, jak to známe např. z běžných eGo baterií.

Závit je vyroben z kvalitní nerezové oceli (stainless steel), což zaručuje jeho dlouhou životnost bez obav z rychlého opotřebení.

2 způsoby nabíjení a funkce passtrough:
1. Interně - na spodní straně Box Modu se nachází micro USB port, který slouží pro jeho nabíjení skrze usb kabel (součástí dodávky). 
Nabíjet můžete z jakéhokoliv USB zdroje (PC, autorádio apod.), pomocí AC adaptéru také ze zásuvky 220V a díky autoadaptéru i skrze autozapalovač.
Tzv. funkce passtrough zároveň umožňuje, abyste iStick mohli používat i během nabíjení, není tedy potřeba se ve vapování po tuto dobu omezovat.

Externě- iStick používá vyměnitelný bateriový článek typu 18650, který lze nabíjet mimo jeho tělo s pomocí nabíječky. Tuto variantu doporučujeme vzhledem ke zrychlení celého procesu nabíjení.

Ochranné funkce Box Modu:
IStick je nejmodernější zařízení, které samozřejmě nepostrádá ani nejmodernější ochranné funkce, jakými jsou:

1. ochrana proti zkratu (short circuit protection)
2. ochrana proti přebití (overcharging protection)
3. ochrana proti přehřátí (overheat protection)
4. ochrana proti nízkému napětí, nebo-li úplnému vybití (low voltage protection)
5. ochrana proti přepólování (obráceně vložené baterii 18650) 
6. ochrana přístroje i uživatele proti "překouření" - při sepnutí tlačítka na déle než 
cca 10 vteřin se žhavení přeruší až do opětovného odblokování.  
7. zámek tlačítek 
8. deaktivace Box Modu


Technická specifikace Box Modu iStick TC 60W:
Určení: 
pro veškeré žhavící hlavy (kanthalové, niklové, titanové) běžné i sub-ohmové

Podporované clearomizery (hlavy): kanthalové o odporu 0.15-3.5ohm/niklové (Ni200)+titanové o odporu 0.05-1.0ohm
Samostatný TC režim pro Niklové hlavy: ano
Samostatný TC režim pro Titanové hlavy: ano
Materiál závitů: nerezová ocel (stainless steel)
Rozměr: 90x38x28mm
Typ závitu: 510 - s použitím pčechodky také "eGo" (není součástí dodávky)
Variabilní výkon nastavitelný uživatelem v Power režimu: ano (max. 60W)
Variabilní výkon nastavitelný uživatelem v TC režimu: ano (max. 60W)
Rozsah variabilního výkonu: 1-60W (v krocích po 0.1W v Power i TC režimu)
Variabilní teplota žhavení nastavitelná uživatelem: ano (max. 315°C)
Rozsah variabilní teploty žhavení (TC): 100-315°C (200-600°F)
LED displej: ano (zobrazení stavu baterie, teploty žhavení, výkonu, napětí a odporu hlavy)
Funkce převrácení textu na displeji: ano
Automatická detekce a zobrazení odporu žhavící hlavy: ano
Funkce uzamčení odporu hlavy: ano
Nabíjení: interně skrze micro USB port či externě v nabíječce článků
Středový kontakt: odpružený
Tlačítka: kovová
Zámek tlačítek: ano
Vyměnitelné kryty: ano
Bateriový článek: vyměnitelný typ 18650 
Doporučení výrobce na kontinuální vybíjecí proud článku 18650:
 30A a více

Možnost zavěšení na krk: ano 
Barva: stříbrno-černá/černo-černá - odesíláme dle dostupnosti


Technická specifikace clearomizeru Melo 2:
Průměr clearomizeru: 22 mm

Objem: 4,5 ml
Délka clearomizeru včetně náustku (bez závitu): 61mm 
Odpor: Kanthal hlava 0.3ohm + náhradní hlavy Nikl 0.15ohm/Titan 0.5ohm
Vyměnitelná hlava: ano (Kanthalová nebo Niklová)
Vyměnitelné těsnění (O kroužky): ano
Vyměnitelný náustek: ano 
Typ hlav: Sub-Ohm (nízkoodporové)
Knoty: ne
Biovata: ano (100% organická)
Počet žhavících spirálek: vždy 1,  u Kanthalové verze zdvojená (umístěna vždy vertikálně)
Typ závitu: 510
Regulace přívodu vzduchu: ano (Air Flow Control)
Počet sacích otvorů pro přívod vzduchu: vždy 4
Plnící okénko: ano (uzavíratelné) v horní části
Možnost plnění také standardně "spodem": ano
Materiál: Pyrex/Nerez (stainless steel)
Odnímatelný náustek: ano
Doporučený výkon baterie: 30-80W pro kanthalovou hlavu 0.3ohm/30-60W pro Ni a Ti hlavy
Barva: čirá 

Obsah balení:
1x Box Mod Eleaf iStick TC 60W
1x Clearomizer Eleaf Melo 2 (s bílými těsnícími O-kroužky)
1x Niklová žhavící hlava (označena modrým kroužkem) 
1x Titanová žhavící hlava (označena červeným kroužkem)
2ks těsnících silikonový O-kroužků pro Melo 2 (v červené a modré barvě) pro možnost rozlišení nasazené hlavy
1x micro USB kabel
2x originální manuál v několika jazycích (pro Box Mod + clearomizer)
1x dárková krabička

Garantovaná životnost žhavích hlav: 10 dní
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář