Speciální pružinový pant pro navaření, dlouhý 155mm

 
  • 1 z 3
 

Tento speciální pant je vybaven vnitřní spirálovou pružinou, která zajišťuje zamozavírání dveří. Pro jedny dveře se používá jeden pant 415M a jeden nebo dva panty 415A - dle velikosti dveří (vrat).

Dostupnost Skladem (58 ks)
Cena 300 Kč bez DPH
363 Kč    
Kategorie Panty a závěsy
 

Masivní pant 415M je dodáván bez povrchové úpravy povrchu s vnitřní pozinkovanou částí osičky, uchycení pružiny a zajišťovacího čepu, vymezovací kroužek je z mosazu. Vnitřní spirálová pružina s nastavením síly samozavírání zavírá dveře (vrata) do hmotnosti 60kg. Při použití dvou pantů na jedno křídlo se hmotnost zdvounásobí. Pokud pant instalujete na dveře do hmotnosti 60kg jako druhý pant křídla se používá ložiskový pant 415A - viz naše nabídka.

Pravý a lavý pružinový pant, materiál - ocel bez povrchové úpravy, mosazný vystřeďovací kroužek, pozinkovaná osička, vnitřní uchycení pružiny a čepy. Délka pantu je 155mm, průměr s výstupkem 25mm, Ø pantu  22mm, průměr osičky C 18mm, délka spodní i horní části pantu 70mm, délka mosazného kroužku 15mm. Zatížení pantu a účinek pružinového zavírání je do hmotnosti dveří (vrat) 60kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář