Pohon podstropní pro garážová vrata do 120kg s jednodílnou 3,3m kolejnicí

Akce Tip
Značka: LURECOM
4 575 Kč 3 781 Kč bez DPH
Skladem (12 ks)

Řetězový pohon s 3,3m lištou MASTER VCW800 na dálkové ovládání pro všechny typy garážových vrat zajížděcích pod strop s vyvažovací pružinou nebo pákou se závažím. Pohon je vhodný například pro instalaci na garážová vrata skládací, výkyvná, lamelová nebo i celoplošná z jednoho dílu. Pohon je určen pro vrata do 120Kg a do maximálního rozměru 15m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonná sada elektromechanického pohonu Master VCW1200 s tažnou sílou 1200N na dálkové ovládání se spolehlivým řetězovým převodem pro zajíždějící vrata pod strop nebo pro vrata vyklápěcí. Pohon je dodáván s jednodílným kovovým robusním profilem dlouhým 3,3m s tažným jezdcem pro uchycení na vrata.

Možnost nouzového otevření v případě poruchy nebo výpadku el. energie.

Programovací a nastavitelné funkce : natavení síly motoru, času chodu, jištění koncovými spínači, automatické uzavírání vrat po nastavitelné časové prodlevě, řízené uzavírání fotobuňkou, nast. pomalého rozjezdu a dojezdu, nastavení alrmu, nastavení revizních kontrol, nastavení doby svitu světla po ukončení chodu pohonu, naprogramování dalších dálkových ovladačů, bezdrátové kódové klávesnice, napojení ochranné fotobuňky např. RF 3005.

Sada obsahuje: pohonovou jednotku s řídící jednotkou s programovací logikou, přijímač dálkového ovládání, 2x dálkový ovládač Master DO 4015 nebo jiný ovladač Master, motor s převodovkou a kompletní montážní příslušenství - úchyty motoru, úchyty lišty, jezdec s napojovací táhlo na vrata, 3,3m tažný profil s řetězem a ozubeným hnacím kolem, koncové spínače, podrobný instalační návod v českém jazyce.

K pohonu Master VCW1200 můžete naprogramovat další dálkové ovladače, bezdrátové klávesnice, fotobuňky, externí přijímače a další produkty. V případě dotazu vám rádi doporučíme funkční doplňky.

Technická data:

Napájení systému 230V/50Hz, napájení motoru 24V AC, příkon motoru 120W, frekvence dálkového ovládání 433,93MHz, dosah vysílače cca 20-50m (dle prostředí), max. otevření vrat 2,5m do výšky, rychlost otevírání 10cm/s., frekvence používání 70%, max tažná síla 1200N, délka lišty (kolejnice) 3300mm (délka bez táhla), zdroj osvětlení 5W žárovka 24V, doba dosvitu světla - 3 minuty, tažná lišta - délka 3,3m, materiál - ocel prolisovaná z jednoho dílu (stabilní - neskládací), druh převodu tahu - řetěz.

 

Pokud je pohon s kolejnicí musíme zboží odeslat přes dopravní společnost toptrans a přičíst cenu za dopravu 240Kč.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohony bran
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář